Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Wiosenne inspiracje w grupie 6 i 3 latków - warsztaty kreatywne z rodzicem

Wiosenne inspiracje w grupie 6 i 3 latków - warsztaty kreatywne z rodzicem

Z radością informujemy, że jeden z naszych rodziców, Pan Łukasz Kuran, poprowadzi w dwóch grupach Kreatywne Wiosenne Warsztaty plastyczne dla dzieci. W środę, 16 marca, niespodziankę będą miały dzieci z grupy 6 latków a w czwartek, 17 marca, kolorowe cuda z koralików, sznurków, naklejek, gotowych form w kształcie jajek itd. będą wykonywały 3 latki. Ogromnie nas cieszy takie zaangażowanie rodzica, inicjatywa na rzecz dzieci, tym bardziej, że materiały do zajęć w większości stanowić mają niespodzianke i dla nas. Dziękujemy Panie Łukaszu:)
Kilka zdjęć z warsztatów "wrzucimy" do tej zakładki, więcej znajdzie się w zakładkach grup.
Ps. warsztaty w grupie 6 latków okazały się "rewelacją" - jak to określiły dzieci, zaznaczając, że następne chcą już jutro. Pan Łukasz przyniósł ze sobą ogrom materiałów: piórka, kulki, oczka, drewienka o różnym kształcie, styropianowe piłki, jajka, wiórki, tasiemki, naklejki itd. Dzieciaki miały przeoogromną frajdę i dylemat co i z czego "robić". Super zabawa! Maluszki podeszły do "sprawy" spokojnie ale z dużą radością. Miny pełne skupienia, oczy skoncentrowane wyłącznie na pracy a małe paluszki podejmowały wysiłek stworzenia czegoś fajneg. Nasze 3 latki z radością naklejały oczka, "włosy", doczepiały jajkom nogi i ręce. Trening czyni mistrza:)

żródło ilustracji: internet

Inspiracje do pracy z dzieckiem w domu i kilka zdjęć z dzisiejszych warsztatów:

Data dodania: 2022-03-15 11:27:56
Data edycji: 2022-03-17 12:55:54
Ilość wyświetleń: 418

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej