Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Informacja o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu dziecka

Lista dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do przyjęcia do naszego przedszkola zostanie podana do Państwa wiadomości na drzwiach wejściowych do przedszkola w dniu 21 kwietnia o godzinie 12.00.
Szanowni Państwo - nie udzielamy telefonicznie informacji o zakwalifikowaniu bądź niezakwalifikowaniu dziecka do przedszkola. Prosimy o osobiste stawiennictwo w przedszkolu. W
przypadku zakwalifikowania dziecka do przedszkola na rok szkolny 2023_2024 konieczne jest pobranie, wypełnienie i złożenie druku Potwierdzenia woli (druk do pobrania w przedszkolu - stojak informacyjny - a także z zakładki Potwierdzenie woli).
Brak złożenia ww. druku w terminie do godzny 16.00 w dniu 27 kwietnia br.  jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.

 

Data dodania: 2022-01-27 16:35:48
Data edycji: 2023-02-15 11:56:42
Ilość wyświetleń: 507

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej