Szanowni Rodzice. Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 została zakończona.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Podziękowania za udział w akcji przedszkolnej ''Ptasia Stołówka''

Podziękowania za udział w akcji przedszkolnej ''Ptasia Stołówka''

Zakończyliśmy zbiórkę karmy dla naszej ptasiej gromadki i serdecznie dziękujemy tym z Państwa, którzy włączyli się w naszą przedszkolną akcję. W dniu dzisiejszym podsumowaliśmy akcję podczas zajęcia edukacyjnego o życiu ptaków zimą, zakończonego obejrzeniem filmu edukacyjnego o naszych skrzydlatych przyjaciołach. Wcześniej nastąpiło komisyjne ważenie zgromadzonej karmy - czego dokonały Pani Beata i Pani Iwonka. Okazało się, że największymi miłośnikami ptaków są 4 latki. Nie dość, że grupa zgromadziła najwięcej karmy to na dodatek Blanka i Amelka, wraz z rodzicami, wykonały przepiękne karmniki, samodzielnie ozdabiane przez dziewczynki. Karmniki, po powrocie dzieci z ferii, w poniedziałek zawisną przed przedszkolem i bedziecie Państwo mogli je podziwiać.
Wszem i wobec ogłaszamy, że laureatami akcji "Ptasia Stołówka" zostaly ... 4 latki. Dzieci zgromadziły ponad 10 kg karmy oraz 2 ręcznie malowane karmniki.
II miejsce zajęła grup 3 latków, która zgromadziła 6 kg karmy.
III miejsce zajęła grupa 6 latków, która zgromadziłą 2 kg karmy.
Zgodnie z zasadami zbiórki w poniedziałek laureaci otrzymają nagrodę w postaci pięknych klocków. Pozostale grupy otrzymają nagrody pocieszenia.
Za udział w naszej akcji serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że nadal towarzyszyć nam będą radosne ptasie trele.

Data dodania: 2023-02-21 13:44:35
Data edycji: 2023-03-03 13:52:20
Ilość wyświetleń: 98

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej