12 czerwca w Miejskim Integracyjnym Przedszkolu Nr 10 odbyÅ‚a siÄ™ wyjÄ…tkowa uroczystość. Dzieci z grupy 3 – latków po roku ciężkiej pracy oficjalnie zostaÅ‚y przyjÄ™te do spoÅ‚ecznoÅ›ci przedszkolnej. To dla wszystkich ogromne Å›wiÄ™to, peÅ‚ne radoÅ›ci i wspaniaÅ‚ych emocji. Dzieci dumnie prezentowaÅ‚y wiersze, Å›piewaÅ‚y piosenki. Potem nastÄ…piÅ‚a część oficjalna, podczas której Pani Dyrektor poprzez symboliczne dotkniÄ™cie dziecka oÅ‚ówkiem mianowaÅ‚a 3 – latków na przedszkolaków. Ten dzieÅ„ to wielki krok w przygodzie edukacyjnej rozpoczÄ™tej od wrzeÅ›nia minionego roku. Oficjalnie witamy w gronie przedszkolaków!