Szanowni Rodzice. Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 została zakończona.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Miłego wypoczynku

Miłego wypoczynku

To jeszcze raz my - ostatni raz przed wakacjami. Pragniemy powiedzieć kilka słów o naszych grupowych zakończeniach roku i występach, podczas których zaprezentowaliśmy rodzicom nasze umiejętności. Byliśmy nieco stremowani, troszeczkę przestraszeni ale staraliśmy się, jak tylko mogliśmy, aby wypaść najlepiej jak to możliwe i zadowolić nie tylko nasze panie ale także rodziców, którzy przyglądali nam się uważnie. A czuliśmy się jak gwiazdorzy - tyle było zdjęć i filmów. Nasze panie przygotowały piękną dekorację i na jej tle zaśpiewaliśmy, recytowaliśmy wiersze, nawet tańczyliśmy. Pożegnaliśmy naszych najstarszych kolegów z grupy 6 latków, którzy niebawem wyruszą w długą podróż do stacji Szkoła. Życzymy im sukcesów, piątek i szóstek, wspaniałych kolegów i mądrych nauczycieli. Łezka kręci się w oku na myśl, że po wakacjach już się nie zobaczymy. Ale takie jest życie - coś się zaczyna i coś się kończy.
Dziękujemy naszym paniom, które tak o nas dbały, uczyły nas i bawiły sie z nami, organizowały  tyyyle ciekawych dodatkowych zajęć, abyśmy wiedzieli jak najwięcej o świecie i byli jak najmądrzejsi. Dziękujemy paniom kucharkom za pyszności, którymi delektowaliśmy się każdego dnia. Dziękujemy również rodzicom, za starania i współpracę z przedszkolem, aby było nam w nim jak najlepiej. Zdjęć nie zamieszczamy - macie ich, drodzy rodzice, bez liku.
A teraz życzymy wszystkim udanych wakacji, słonecznych i bezpiecznych. Gdziekolwiek będziecie, czy w górach czy nad morzem, czy na wsi lub w lesie, czy w mieście czy na mazurach - niech dni upływają wam spokojnie i leniwie a uśmiech gości cały dzień na twarzy.

Data dodania: 2022-06-27 12:52:45
Data edycji: 2022-06-27 13:23:18
Ilość wyświetleń: 128

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej