Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Miłego wypoczynku

Miłego wypoczynku

To jeszcze raz my - ostatni raz przed wakacjami. Pragniemy powiedzieć kilka słów o naszych grupowych zakończeniach roku i występach, podczas których zaprezentowaliśmy rodzicom nasze umiejętności. Byliśmy nieco stremowani, troszeczkę przestraszeni ale staraliśmy się, jak tylko mogliśmy, aby wypaść najlepiej jak to możliwe i zadowolić nie tylko nasze panie ale także rodziców, którzy przyglądali nam się uważnie. A czuliśmy się jak gwiazdorzy - tyle było zdjęć i filmów. Nasze panie przygotowały piękną dekorację i na jej tle zaśpiewaliśmy, recytowaliśmy wiersze, nawet tańczyliśmy. Pożegnaliśmy naszych najstarszych kolegów z grupy 6 latków, którzy niebawem wyruszą w długą podróż do stacji Szkoła. Życzymy im sukcesów, piątek i szóstek, wspaniałych kolegów i mądrych nauczycieli. Łezka kręci się w oku na myśl, że po wakacjach już się nie zobaczymy. Ale takie jest życie - coś się zaczyna i coś się kończy.
Dziękujemy naszym paniom, które tak o nas dbały, uczyły nas i bawiły sie z nami, organizowały  tyyyle ciekawych dodatkowych zajęć, abyśmy wiedzieli jak najwięcej o świecie i byli jak najmądrzejsi. Dziękujemy paniom kucharkom za pyszności, którymi delektowaliśmy się każdego dnia. Dziękujemy również rodzicom, za starania i współpracę z przedszkolem, aby było nam w nim jak najlepiej. Zdjęć nie zamieszczamy - macie ich, drodzy rodzice, bez liku.
A teraz życzymy wszystkim udanych wakacji, słonecznych i bezpiecznych. Gdziekolwiek będziecie, czy w górach czy nad morzem, czy na wsi lub w lesie, czy w mieście czy na mazurach - niech dni upływają wam spokojnie i leniwie a uśmiech gości cały dzień na twarzy.

Data dodania: 2022-06-27 12:52:45
Data edycji: 2022-06-27 13:23:18
Ilość wyświetleń: 208

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej