Szanowni Rodzice. Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 została zakończona.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

Migawka z tygodnia

Migawka z tygodnia

W tym tygodniu w przedszkolu się działo!. Odwiedził nas tata Filipa, kóry jest elektrykiem - magikiem i zaprezentował dzieciom 6 letnim swój zawód, a w tym pokaz efektów świetlnych, zadziwiając je i dostarczając mnóstwa radości. I, nie ukrywajmy, być może któreś z nich w przyszłości zostanie fachowcem od elektryki. Kto wie. U 4 latków zagościł Pan Leśniczy, tata Stasia i wprowadził dzieci w magiczny świat lasu oraz tajniki zawodu leśniczego. Spotkanie zakończyło się współnym sadzeniem krzewów i drzewek na terenie ogrodu przedszkola. Drodzy Panowie, kochani Rodzice - serdecznie Wam dziękujemy.  W 3 latkach natomiast odbyły się warsztaty plastyczne dla dzieci i rodziców, a rodzice mieli niepowtarzalną możliwość wykonania przepięknych zdjęć na tle wykonanych przez nauczycieli dekoracji (zdjęcia w zakładce grupy). Spotkanie pozwoliło na zacieśnienie więzi między nauczycielami a rodzicami oraz dostarczyło radości naszym maluszkom.  Dziękujemy za uczestnictwo!  4 latki w ramach Dnia Dysleksji wykonywały przez większość dnia czynnności prawą i lewą ręką, co dostarczyło im nieco trudności ale także uciechy.
Były także jesienne wyprawy do parku w poszukiwaniu zmian w przyrodzie a później wykorzystywanie jesiennych darów do zajęć i zabaw. Był również pełen radości, uścisków oraz zabaw z balonami Dzień Uśmiechu - w każdej grupie.
Miał być teatrzyk ale niestety nie dojechał do nas... Szykujemy za to pewną niepsodziankę dla dzieci w przyszłym tygodniu. Ale o tym w tej chwili szaaa... Powiemy Wam w poniedziałek dokąd się udadzą nasze dzieciaczki a, uwierzcie mi, sprawi im to ogromną frajdę.
Pozdrawiamy!

Data dodania: 2022-10-14 14:30:27
Data edycji: 2022-10-14 14:48:54
Ilość wyświetleń: 145

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej