Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Jedziemy na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka

Jedziemy na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka

Szanowni Rodzice. Poza piknikiem dla dzieci (27 maja br.) tegoroczne, jakże ważne dla dzieci święto, czyli Dzień Dziecka uhonorujemy dodatkową atrakcją jaką jest wycieczka autokarowa.  Odbędzie się w dniu 10 czerwca 2024r. do Sadów Klemensa a zorganizowana została i sfinansowana przez Radę Rodziców MIP10 (dotyczy dzieci, których rodzice/prawni opiekunowie systematycznie dokonują wpłat/darowizn na fundusz Rady Rodziców).  Rodzice którzy nie wspierali systematycznie funduszu Rady Rodziców mogą wpłacić na jej konto 130 złotych i wypełnić Zgodę na udział dziecka w wycieczce.
Zainteresowanych rodziców prosimy o pobranie niżej zamieszczonej Zgody na udział dziecka w wyciecze (lub w formie papierowej ze stojaka w szatni przedszkola), wypełnienie i dostarczenie do przedszkola najpóźniej do dnia 24 maja 2024r. W druku Zgody zawarte są informacje dotyczące programu i harmonogramu godzinowego wycieczki.
Zgoda rodziców na uczestnictwo dziecka w wycieczce Sady Klemensa 10.06.2024

Data dodania: 2024-05-15 13:43:08
Data edycji: 2024-05-15 13:45:23
Ilość wyświetleń: 171

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej