Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

Dyżur wakacyjny w miejskich przedszkolach

Dyżur wakacyjny w miejskich przedszkolach

Informujemy, że dla rodziców/prawnych opiekunów dzieci, którzy pracują i nie przebywają w okresie wakacyjnym na urlopach wypoczynkowych, macierzyńskich, rodzicielskich i wychowawczych, nie mogących zapewnić dziecku opieki w tym okresie organizowane są tzw. dyżury letnie w wyznaczonych przedszkolach:
Lipiec 2023    

Miejskie Przedszkole Nr 9

Sierpień 2023

Miejskie Integracyjne Przedszkole Nr 10: dla dzieci z Miejskiego Przedszkola Nr 5 oraz Nr 10

Miejskie Przedszkole Nr 2: dla dzieci z przedszkoli Nr 2, Nr 6, Nr 8, Nr 9.

Wszelkie informacje na temat zasad organizacji dyżuru letniego w MIP10 oraz wymaganych dokumentów, dotyczące sierpnia 2023r., znajdują się w zakładce górnej Dyżur letni.

Na czas dyżuru wakacyjnego przyjmowane są wyłącznie dzieci uczęszczające w bieżącym roku szkolnym do przedszkoli, dla których organem prowadzącym jest Miasto Żyrardów. Warunkiem ubiegania się o przyjęcie na dyżur jest niezaleganie w placówce macierzystej z opłatami za żywienie oraz świadczenia udzielane ponad pięciogodzinny bezpłatny pobyt w placówce.

 

 

Data dodania: 2023-05-11 13:12:16
Data edycji: 2023-05-15 13:46:39
Ilość wyświetleń: 286

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej