Szanowni Rodzice. Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2023/2024 została zakończona.

Czcionka:

A+A-

Kontrast:

6 latki na najniezwyklejszej Wystawie budowli z klocków Lego

6 latki na najniezwyklejszej Wystawie budowli z klocków Lego

W dniu 28 marca 6 latki wybiorą się w podróż do Galerii Mokotów, w której odbywa się niezwykła Międzynarodowa Wystawa Budowli z Klocków Lego. To największa tego typu Wystawa Budowli z Lego w Europie. Na dzieci czekają różnorodne konstrukcje – nie zabraknie stworzonych z klocków postaci i przedmiotów inspirowanych kultowymi filmami, serialami i kreskówkami czy znanymi obiektami z całego świata. Nasi mali podróżnicy będą mogli obejrzeć ponad 100 konstrukcji z klocków, takich jak ogromny ponad 7-metrowy pojazd inspirowany statkiem kosmicznym Sokół Milenium™, Krzywą Wierzę w Pizie o wysokości 2,5 m, imponującej długości Wielki Mur Chiński – ma aż 55 m, co czyni go prawdopodobnie najdłuższym modelem muru na świecie, Górę Rushmore czy galerię obrazów wykonanych z klocków LEGO®.
Planowany wyjazd godzina 8.50 - 9.00. Zwiedzanie wystawy 10.00 do 12.30 z przerwą na posiłek, picie i inne czynności (dobrze to znacie Państwo). Planowany powrót do przedszkola godzina 14.30. Przypominamy o konieczności zaopatrzenia dziecka w maseczkę.
Wszelkie informacje tj. płatność, harmonogram wycieczki, oświadczenia rodziców (zgody) itd. zostaną Państwu podane przez wychowawcę grupy oraz przedstawiciela Rady Oddziałowej Panią Renatę Markiewicz, której serdecznie dziekujemy w imieniu dzieci, za współorganizację tej dziecięcej wyprawy w świat niesamowitych budowli Lego. Dziękujemy także rodzicom ochotnikom, którzy będą wspierać dzieci i nas podczas wycieczki: Pani Katarzynie K., Pani Paulinie K. oraz Panu Łukaszowi K.

Źródło zdjęć: internet

 

Data dodania: 2022-03-21 11:40:00
Data edycji: 2022-03-21 11:52:09
Ilość wyświetleń: 200

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej