Szanowni Rodzice. Od 3 czerwca do 7 czerwca trwał będzie nabór dzieci na tzw. dyżury wakacyjne w miesiącach lipiec i sierpień dla rodziców pracujących, kórzy nie są w stanie zapewnić dziecku opieki. Informacje dotyczące dyzurów znajdziecie Państwo w zakładce górnej DYŻUR WAKACYJNY 2024
Opcje widoku
Powiększ tekst
Powiększ tekst
Pomniejsz tekst
Pomniejsz tekst
Kontrast
Kontrast
Podkreślenie linków
Podkreślenie linków
Deklaracja dostępności
Deklaracja dostępności
Reset
Reset

26 maja Piknik z okazji Dnia Dziecka

26 maja Piknik z okazji Dnia Dziecka

Szanowni Państwo

W dniu 26 maja br. z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka na terenie ogrodu przedszkolnego organizujemy Piknik dla dzieci z funduszy gromadzonych przez Radę Rodziców. Będą szaleństwa na "dmuchańcach" tj. zjeżdżalnia, trampolina, zamek. Będą quizy, muzyka i różne konkurencje sprawnościowe. Będą zdjęcia rozpromienionych dziecięcych twarzyczek. Będzie się działo! Prosimy Rodziców Trójek Oddziałowych o zaopatrzenie dzieci w owoce, napoje i odrobinę słodyczy lub informację zwrotną do wtorku 24 maja br., czy dokonujemy zakupu ze środków Rady Rodziców.
Jeśli chcecie nas wesprzeć Drodzy Rodzice, to serdecznie zapraszamy. Wystarczy, aby rodzice/rodzic z Trójki Oddziałowej danej grupy powiadomili nas kilka dni wcześniej, że chętnie wezmą udział w pikniku, wspomogą nauczycieli, wspólnie z nimi dbać o bezpieczeństwo naszych milusińskich, będą robić zdjęcia… i już.
Byle pogoda dopisała - o to prosimy!

                 

Data dodania: 2022-05-19 12:05:54
Data edycji: 2022-05-19 12:14:39
Ilość wyświetleń: 410

Nasi Partnerzy

Bądź z nami
Biuletynu Informacji Publicznej
Biuletynu Informacji Publicznej